X
تبلیغات
زولا

لیست باربری های سعادت آباد

پنج‌شنبه 12 بهمن 1396 ساعت 17:32

اسباب کشی همیشه سخت و هزینه آن زیاد است.

باربری تابان بر آن است تا لیستی از بهترین شرکتهای باربری محدوده سعادت آباد - اتوبار های نزدیک سعادت آباد - را ارائه نماید تا شما همشهریان عزیز بتوانید بهترین و مناسبترین اتخاب را داشته باشید.

شرکتهای معرفی شده در فهرست زیر بهترین خدمات را با قیمتی منسب ارائه میدهند.

لیست باربری های فعال در سعادت آباد تهران

 باربری VIP سعادت آباد

شرکت باربری و اتوبار VIP با در اختیار داشتن پرسنلی مجرب و کارگرانی ورزیده، ماهر و خوش اخلاق و سالها تجربه در زمینه حمل نقل بین شهری و باربری درون شهری در زمره بهترین شرکتهای باربری قرار دارد. تعرفه مناسب و هزینه کارشناسی شده و ارسال به موقع خودرو های حمل بار ( وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیون، تریلی - مسقف و روباز ) با بهترین امکانات و تجهیزات را وظیفه خود میدانیم و مفتخریم در طول بیش از دو دهه فعالیت همواره رضایتمندی مشتریان خود را در اولویت کارها قرار داده ایم.

تلفن تماس : 22381218


باربری و اتوبار طلایی تهران

باربری سعادت آباد با استفاده از تجهیزات با کیفیت و همکاری با کادر متخصص اسباب کشی تا انتهای اسباب کشی همراه شما مشتریان عزیز خواهد بود. اتوبار سعادت آباد بهترین کیفیت خدمات اسباب کشی را به شما هدیه خواهد داد. باربری در سعادت آباد را با سرویس های بینظیر اتوبار طلایی تجربه کنید

تلفن تماس : 22376513باربری و اتوبار شمیرانات - زیبا بار

باربری شمیرانات به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین باربری های شمال تهران و شمیرانات خدمات ویژه و منحصر بفرد اسباب کشی در تهران را با قیمتی بسیار مناسب ارائه میدهد. اگر قصد اسباب کشی دارید و تمایل دارید این پروژه در زمانی کوتاه و با دقت و آرامش انجام شود تماس اتوبار شمیرانات تنها راه حل شماست !

تلفن تماس : 1720


باربری و اتوبار کاج - سعادت آباد

باربری سعادت آباد : باربری و حمل و نقل شهری، بسته بندی حرفه ای، تجهیزات بسته بندی، هزینه مناسب، سریع و مطمئن. هر آنچه از یک باربری انتظار دارید را از اتوبار کاج بخواهید. خدمات باربری کاج مطمئنا در حد عنوان بهترین باربری تهران است.

تلفن : 22149545


اتوبار و باربری تکبار تهران

شرکت حمل و نقل و باربری تکبار تهران خدمات باربری خود را در سعادت آباد به شرح ذیل ارائه مینماید. کلیه خدمات این شرکت طبق تعرفه اتحادیه و با برترین کیفیت به همشهریان تهرانی ساکن سعادت آباد ارائه میشود.

تلفن : 22142131

باربری در محدوده سعادت آباد

خدمات این شرکتها شامل بسته بندی اثاثیه، چیدمان، جمع آوری، وانت بار، باربری و جابجایی، حمل جهیزیه عروس، کارگر اسباب کشی و کلیه کارهای مرتبط با اسباب کشی منزل و اداری میباشد.